• Kredyty Frankowe – Zakończ problem spłaty Swojego kredytu

  • Rozwód – Nowy etap w rodzinnych relacjach

  • Rekompensata za pracę w warunkach szczególnych – większa emerytura nawet o 600 zł

Kancelaria Prawnicza Grzegorz Puszkarski Spółka Jawna świadczy kompleksową pomoc prawną w sprawach rodzinnych, emerytalnych, odszkodowawczych, bankowych, antywindykacyjnych oraz sprawach związanych z obsługą przedsiębiorców. Klienci postrzegają nas, jako profesjonalnych doradców, otaczających ich  działania troskliwą opieką, jako partnera na którego zawsze mogą liczyć. Za główny cel stawiamy sobie zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Dzięki czemu profesjonalny zespół prawny naszej Kancelarii może opracować indywidualny, dostosowany do potrzeb Klienta sposób  prowadzenia każdej  sprawy, ukierunkowany na efektywność i pełne zadowolenie. Doświadczenia zdobyte przez naszych współpracowników w trakcie wielu lat praktyki prawniczej, obsługi zarówno małych jak i znanych na polskim rynku przedsiębiorstw pozwoliła nam doskonalić niestandardowe i dynamiczne działania, dzięki którym wielu naszych Klientów staje się  stałymi Partnerami na lata.


Jesteśmy ambitnym zespołem lubiącym wyzwania. Zadania niecodzienne i trudne są dla nas motywacją do jeszcze efektywniejszej pracy. Wszyscy działamy w myśl tych samych wartości, szybko i skutecznie, dzięki czemu nasz zespół jest w stanie doprowadzić do satysfakcjonującego zakończenia nawet najtrudniejsze sprawy. Nie zważając na rodzaj sprawy, od wyjątkowo zawiłych postępowań sądowych po czynności prawne życia codziennego przedsiębiorcy, zawsze otaczamy naszych Klientów troskliwą opieką prawną, proponując rozwiązania przynoszące najwięcej korzyści. Pragniemy czynić życie naszych Klientów łatwiejszym.

Profesjonalizm i dbałość o każdy aspekt przyświeca nam nie tylko w kontakcie z Klientami. Stale doskonalimy naszą ofertę dla Państwa i wspieramy rozwój członków zespołu. Dbamy o ich rozwój intelektualny poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach tematycznych.  Nasi pracownicy mają do dyspozycji najnowsze narzędzia i rozwiązania informatyczne, dzięki którym możliwy jest szybszy i łatwiejszy kontakt z naszymi Klientami. Do dyspozycji posiadamy wszelkie narzędzia przekazu medialnego: wideo konferencja, telekonferencja, obsługa online, stały kontakt telefoniczny, e-mail. Dążymy do rozwoju naszych usług, by wspierać Państwa działania w nowych dziedzinach, kreowanych przez codzienność.

Przede wszystkim stawiamy na bezpośredni kontakt z Państwem, co odróżnia nas od wielu Kancelarii działających na rynku, które swoje działania prowadzą poprzez sieci agentów.