• Kredyty Frankowe – Zakończ problem spłaty Swojego kredytu

  • Rozwód – Nowy etap w rodzinnych relacjach

  • Rekompensata za pracę w warunkach szczególnych – większa emerytura nawet o 600 zł

Sprawy Bankowe

Sprawy niecodzienne i trudne stanowią dla naszego zespołu dodatkową motywację do bardziej efektywnej pracy. Do spraw trudnych i skomplikowanych należą niewątpliwie sprawy bankowe. Kancelaria Prawnicza Grzegorz Puszkarski Spółka Jawna zalicza się do kancelarii prowadzących sprawy bankowe.

Zobacz więcej

Kredyty frankowe

Specjalizując się w sprawach bankowych zajmujemy się sprawami kredytów frankowych. Reprezentujemy kredytobiorców pozwanych przez banki w sprawach o zapłatę, którym wzrost kursu waluty uniemożliwił spłatę kredytu, którym bank wypowiedział umowę i skierował sprawę na drogę postępowania sądowego.

Zobacz więcej

Antywindykacja

Nie jesteśmy jedną z wielu kancelarii zajmujących się ściąganiem długów wynikających z niespłaconych pożyczek oraz zaciągniętych kredytów. Świadczymy pomoc prawną osobom zadłużonym. Pomagamy wydostać się ze spirali zadłużenia. Jeżeli chcesz żyć, bez obawy o to, że może u Ciebie zjawić się komornik

Zobacz więcej

Sprawy rodzinne

Jedną z głównych specjalizacji Kancelarii Prawniczej Grzegorz Puszkarski Spółka Jawna  są sprawy z zakresu prawa rodzinnego, do których należy zaliczyć m. in. sprawy rozwodowe, alimentacyjne, sprawy dotyczące kontaktów z dzieckiem, władzy rodzicielskiej oraz sprawy o podział majątku wspólnego.

Zobacz więcej

Sprawy emerytalne

W ramach naszej działalności specjalizujemy się w tzw. sprawach ZUS-owskich, związanych z uzyskaniem prawa do wcześniejszej emerytury z tytułu pracy w  warunkach szczególnych, emerytury pomostowej oraz sprawach związanych z uzyskaniem rekompensaty z tytuły pracy w warunkach szczególnych.

Zobacz więcej

Odszkodowania

Kancelaria Prawnicza Grzegorz Puszkarski Spółka Jawna świadczy kompleksową pomoc prawną w sprawach odszkodowawczych. Dochodzimy roszczeń w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobistych. Prowadzimy sprawy związane z wypadkami komunikacyjnym...

Zobacz więcej

Obsługa przedsiębiorców

W ramach obsługi przedsiębiorców gwarantujemy Państwu wykwalifikowaną, profesjonalną pomoc prawną w każdej dziedzinie Państwa działalności. Dzięki tej usłudze pozwolą sobie Państwo na wykreowanie bezpiecznego zakresu działalności przedsiębiorstwa, bez kosztownych konsekwencji nietrafnych działań.

Zobacz więcej

Sprawy karne

Adwokat lubartów lublin - sprawy karne

Sprawami z zakresu prawa karnego w naszej Kancelarii zajmuje się adwokat Grzegorz Puszkarski posiadający ogromne doświadczenie zdobyte poprzez wieloletnią praktykę w tej dziedzinie. W sprawach karnych ciężko jest wypracować pewne schematy działania będące gwarantem sukcesu i powodzenia w danej sprawie.

Zobacz więcej

Kontakt

ul. Słowackiego 14, 21-100 Lubartów,
510 209 700
81 464 42 74
kancelaria@puszkarski.pl

Mapka